• Обновено
Костри Знаење Моларен Волумен На Гас Покер Играње Магија Картичка Забава Игра На Табла

Костри Знаење Моларен Волумен На Гас Покер Играње Магија Картичка Забава Игра На Табла

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Големина : Големина На Мостот (5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци за игри Со Карти карактеристика : - Изработена од безбедна и квалитетна хартија и пластика.- Лесно за мешање и дупка. - Пренослив за патување и кампување за забава.- Одличен подарок за вашите пријатели кои се наставници, волшебници или други сценски изведувачи за јасна демонстрација во училницата и настапи. - Секоја палуба вклучува 52 карти за играње и 2 Шегаџии. Материјал : Безбеден и квалитетен хартиен Пакет количина : 1 x картичка за играње овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Костри Знаење Моларен Волумен На Гас Покер Играње Магија Картичка Забава Игра На Табла.

Останатите карактеристики

Слични понуди