• Обновено
Туш Завеса Природни Предели Туш Завеса Бохо Без Мирис Водоотпорен Дизајн И Полиестер Бохо Туш Завеси За Бања, Анти Мувла Туш Завеса со Куки, 72 x72

Туш Завеса Природни Предели Туш Завеса Бохо Без Мирис Водоотпорен Дизајн И Полиестер Бохо Туш Завеси За Бања, Анти Мувла Туш

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

ФАБОТД цел : "Нека секое семејство има висок квалитет, уникатен оригинален дизајн производи за домаќинство " FAB ФАБОТД Природна Сценографија Туш Завеса : Додавање Убавина, Хармонија М-60"Wx72" Л; Л-72" W x72 " L, овој комплет за завеси за туширање со природна глетка е погоден за повеќето кади со стандардна големина, тезги за туширање во вашата бања. работи со прави или закривени прачки за туширање. ️ €_ Материјал} : природната завеса за туширање е изработена од 100% полиестерска ткаенина, усвојува напредна водоотпорна технологија, анти -osзија, отпорна на брчки, брзо сушење, еколошка, нема потреба од внатрешна обвивка, може да се користи директно, Лесно за чистење, машинско перење. ️ €_ Дизајн Концепт Q : концептот за дизајн на завеси за туширање со природни предели е еколошки и здравствени, без хемикалии и без мирис, усвојувајте технологија за дигитално печатење со висока дефиниција за да ви донесе живописно визуелно искуство, високиот квалитет може да се користи долго време и да биде безопасен за здравјето на вашето семејство. ️ € ®Лесен за инсталирање q : оваа природна туш завеса за туширање има цврст пластичен внатрешен прстен и 12 куки, анти- ' рѓа, пластични шипки може лесно да се инсталираат, лесни за употреба, стандардна големина, може да се користат со многу различни завеси за туширање. ️ €_ Мулти Прилики : природната завеса за туширање може да додаде неограничена забава во бањата и да направи да се чувствувате удобно кога се капете, без разлика дали е дома, Р.в., стан или хотел, теретана и други јавни места, погодни за секое место за капење.

Останатите карактеристики

Слични понуди