• Обновено
Лејлајреј Женска Блуза Женска Мода Лето Сатен В-Вратот Џеб Маица Валани Работ Кратки Ракави Лабава Повик Врвот Сина М

Лејлајреј Женска Блуза Женска Мода Лето Сатен В-Вратот Џеб Маица Валани Работ Кратки Ракави Лабава Повик Врвот Сина М

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Do не избелувајте или паѓајте суво топло. ПОВОД : Удобен И Стилски Врв, Совршен За Релаксирање Во Текот на Денот или Излегување,Состаноци,Канцеларија,Работа,Блузи За Забави,Секојдневно Носење,Ве Прават Шармантни и Елегантни.

Останатите карактеристики

Слични понуди