• Обновено
Потпишување а-ДЕ-БГ-1824-во. Дизајнер Серија Знак-Лифт Комбе Достапни Само Со Ажурирани Иса Симбол, Црно И Злато

Потпишување а-ДЕ-БГ-1824-во. Дизајнер Серија Знак-Лифт Комбе Достапни Само Со Ажурирани Иса Симбол, Црно И Злато

DEN 719.84
Тековен
Во продавницата

Гордо Произведени Во Сад Со Потпишување. Карактеристики Алуминиумските Архитектонски Знаци со тежок Мерач имаат заоблени/без бруси агли за безбедно ракување И употреба кои обезбедуваат професионални и архитектонски привлечности помагаат да се заштити вашиот бизнис од правни прашања И тужби, истовремено заштитувајќи го вашиот персонал И клиенти преку обезбедување безбедна околинаекстремно Издржлив : производите Од Алуминиум Со Сигнализација се направени Од комерцијален алуминиум без корозивни Алуминиумзаштитете Го Вашиот Бизнис & општинаправено Во Усаспецификации Боја : Црн И Златен дизајн : лифт комбе достапно само со ажурирана симбол на иса : 1" h x 18" w x 24" lweight : 3 lbs-sku : vsns725962 гордо Направено Во Сад : купете со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За потпишување Произведен Во Нашата Најсовремена објект во вест палм бич, Флорида. Знаците се монтираат на Столбови На У-канали, квадратни или тркалезни галванизирани столбови, дрвени столпчиња, сите рамни површини и огради со синџири.

Останатите карактеристики

Слични понуди