• Обновено
Цвет шема позадина Девојки Момчиња Перници Перници Опфаќа Случаи Спална Соба Декорација Декорација Правоаголник Две Страни Печатени 14 x20 Хотел,Кафуле, Автомобил, ?

Цвет шема позадина Девојки Момчиња Перници Перници Опфаќа Случаи Спална Соба Декорација Декорација Правоаголник Две Страни Печатени

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

●Пакет● : само Една Кутија За Перници, Вметнете не е вклучена.€Материјал : 100% полиестер изработен од материјал погоден за деца и миленичиња, нема да предизвика иритација на кожата. Мек на допир и пријателски за кожата, без избледување/абење/пилинг/туткање, издржлив. `+Невидлив Патент : удобното затворање на патентот ви овозможува лесно да ја отстраните машината што може да се пере,покријте ја за лесна нега. ①Соодветни Прилики : двострани навлаки за перници за печатење шаблони се погодни за дома, дневна соба, трпезарија, спална соба, кауч, софа, стол, канцеларија, трем, автомобил, итн., задолжително дополнување за декорацијата на вашиот дом. ●Совети За перење€ : овозможува лесно вметнување и отстранување на влошките за перници. Машинско перење ладно одделно. Само нежно возете велосипед. Точка не белилото. Потоа исушете се. Не пеглајте и ќе изгледа сосема ново.

Останатите карактеристики

Слични понуди