• Обновено
Агли Компанија Затворен Круг Апстрактно Розова Модерна Област Килими, 4 ' Круг

Агли Компанија Затворен Круг Апстрактно Розова Модерна Област Килими, 4 ' Круг

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање.

Останатите карактеристики

Слични понуди