• Обновено
Тенка Памучна Вратоврска Машки Маици Обични Маици Мажи Летни Спортови Маица За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Машка Фитнес За Слободно Време На Отворено Трча?

Тенка Памучна Вратоврска Машки Маици Обични Маици Мажи Летни Спортови Маица За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Машка Фитнес

DEN 316.80
Тековен
Во продавницата

Летни Спортови Краток Ракав Екипажот Вратот Маица Машки Отворено Слободно Време Фитнес Трчање Обука Еластична . Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 20х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Памучни Полиестерски Кошули Мажи Мажи Класична Кошула Со Долги Ракави Менс Кошула Со Средни Долги Ракави Лабави Врвни Мажи Машки Врвови Табела Со Кратки Ракави : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 21см/8,27" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 102см/40,16" Рамо : 43,5 см/17,13" Ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 70см/27,56"Големина : xl Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45cm/17.72" ракав : 22cm/8.66" должина : 72cm/28.35"големина : Xxl Биста : 110cm/43.31" Рамо : 46cm/18.11" ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 74cm/29.13"големина : xxxl биста : 115cm/45.28" рамо : 47.7 cm/18.78" Ракав : 23cm/9.06" должина : 75.5 cm/29.72"Големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 49cm/19.29" ракав : 23.5 cm/9.25" должина : 76.5 cm/30.12"големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" рамо : 51cm/20.08" ракав : 24cm/9.45" должина : 77.5 Cm/30.51" 2.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. 5.Секој Ден Е Среќен Што Го Има. 3. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. 1.It Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди