• Обновено
Жените Паѓаат Моден Клиренс

Жените Паѓаат Моден Клиренс

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : . 1.Пол : Жени2.Повод : Секојдневно, Секојдневно3.Материјал : Полиестер4.Стил : Секојдневен. Оваа секојдневна кошула има дизајн со долги ракави со пруги и качулка. Многу е кул и модерно да се носи надвор, специјално за летниот музички фестивал на плажа. Најдобро спарете го со шорцеви. Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака Со Ракави : Качулка : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Кошула. Големина : S Биста : 110cm/43.31" ракав : 62cm/24.41" Должина : 65cm/25.59" Големина : M Биста : 116cm/45.67" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 122cm/48.03" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 69см/27,17" големина : xl биста : 128см/50,39" ракав : 65см/25,59" Должина : 71см/27,95" големина : xxl Биста : 134см/52,76" Ракав : 66см/25,98" Должина : 73см/28,74" дуксери За Жени. дуксер за жени. женски палта. палта за жени. зимски палта за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди