• Обновено
Машки Шорцеви Машки Стебла За Пливање Брзо Суво Сурфање На Плажа Трчање Пливање Шорцеви Со Врвки За Мажи На Дозвола

Машки Шорцеви Машки Стебла За Пливање Брзо Суво Сурфање На Плажа Трчање Пливање Шорцеви Со Врвки За Мажи На Дозвола

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Машки Стебла За Пливање Брзо Суво Сурфање На Плажа Трчање Пливање Шорцеви Со Врвки Карактеристики : 1.93" -Големина : xlсад : 10-Велика Британија : 14-ЕУ : 40-ПОЛОВИНАТА : 86СМ/33.Погоден За Лето .43"-хип : 128см/50.Карактеристики : Секојдневни Шорцеви,Еластичен Струк,Врвки,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони, Летни Шорцеви.

Останатите карактеристики

Слични понуди