• Обновено
Килии Новороденче Новороденчиња Ромпер Без Ракави Со Набраздени Ракави Голем Лак

Килии Новороденче Новороденчиња Ромпер Без Ракави Со Набраздени Ракави Голем Лак

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ве молиме, не избелувајте. ПОВОД : Нашите ромпери се погодни за забава, плажа, клуб, патување, фотографирање, а исто така се популарни подароци за новопечените мајки. 70t Bust : t16, 53t Панталони Должина : t15, 75t Возраст : t0-6 Месеци. 80t Bust : t17, 32t Панталони Должина : t16, 53t Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t46t Панталони Должина : t44t Возраст : t12 - 18 Месеци.Новороденче Еднобоен Ромпер Без Ракави, Секојдневен Памучен Ленен Комбинезон за Деца од 0-24 Месеци. Стил : Мода. Должина на ракавот( см) : Без Ракави. 100t Bust : t18, 89t Панталони Должина : t18,11 t Возраст : t18 - 24 Месеци. ДИЗАЈН : Нашите ромпери се многу лесни и убави, релативно лабави, набраздени ракави, преден голем лак, симпатичен сладок стил, лесен за облекување и одложување. Големина Табела (инчен) : . Можете да им верувате на нашите производи. МАТЕРИЈАЛ : памучен ленен материјал, ромпер може да ви донесе екстремна удобност. Тип На Шема : Цврст. Ве молиме изберете соодветна големина според вашата реална ситуација. 100t Bust : t48t Панталони Должина : t46t Возраст : t18 - 24 Месеци. ВОЗРАСТ : 0-6 Месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. 1* Ромпер. Вашето бебе ќе се чувствува многу слободно и удобно. Табела со големини (см) : . Тип На Ставка : Ромпери. 70t Bust : t42t Панталони Должина : t40t Возраст : t0-6 Месеци. СОВЕТИ : ве Молиме измијте облека со цврста боја одделно од друга облека за да избегнете избледување и боење.

Останатите карактеристики

Слични понуди