• Обновено
Нога Авенија Дете Лил Мис Црвенкапа Костим

Нога Авенија Дете Лил Мис Црвенкапа Костим

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Секогаш во тренд со врвни дизајни и неверојатен квалитет, Костимите На Авенијата За Нозе се совршени за ноќта на Вештерките, тематски настани или само за забава! Ногата Авенија Дете Лил Мис Црвениот Селски Костим е симпатична за вашиот мал авантурист. Комплетниот изглед вклучува фустан со престилка од гингам селанец со ткаена лента и соодветна наметка. ДОСТАПНА ГОЛЕМИНА(И) : XS (возраст 3-4), Мали (возраст 4-6), Средни (возраст 7-10) и Големи (возраст 10-12). ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : фустан, наметка. ФИТ И СТИЛ : овој мила фустан е ултра удобен со класичен стил и акценти на мила лента. МАТЕРИЈАЛИ/ НЕГА : рачно миење ладно, не избелувајте, капете суво, не пеглајте. ПОВОД : костимот на црвенкапа за девојки е совршен костим за ноќта на вештерките за тематски забави, косплеј или авантури во шумата.

Останатите карактеристики

Слични понуди