• Обновено
Минки Бебе Ќебе За Девојки Момчиња, Мека Кадифен Примање Ќебе За Новороденчиња

Минки Бебе Ќебе За Девојки Момчиња, Мека Кадифен Примање Ќебе За Новороденчиња

DEN 159.84
Тековен
Во продавницата

Честитки! Конечно не најде. Ако барате топло меко пријатно кадифено меко цврсто лесно и удобно ќебе за бебиња за вашето слатко момче/девојче, вие сте на вистинската страница. Ако барате специјално ќебе за расадник / ќебе за мали деца / ќебе за расадник / ќебе за повивање / капак за количка / ќебе за креветче / ќебе за автомобил / подлога за играње за вашето новороденче, исто така сте на вистинската страница. Ако се обидувате да дознаете соодветен подарок за новороденче, еве решенија. Ако имате бебе од крзно, ова е исто така совршено по големина и трогателно за да се чувствуваат безбедно и топло во студено време. `+ 100% Полиестер . `+Материјал : Печатени Минки + точка визон. Ова кадифено ќебе за примање обезбедува меко и пријатно искуство за вашите малечки. Погоден за целата сезона. Големина : 30" X40 " Пренослив за различни намени и места : автомобил, лулка, количка за креветче, креветче, кревет, внатрешен, надворешен, патување, менување пелени за бебиња, дремење во канцеларија итн. Qust : подарок пакет : подарок торба е во прилог. Одлична идеја за подарок за новороденчиња / доенчиња / мали деца / миленичиња / кучиња / мачки итн. Бебешки туш/ Божиќ / Роденден / Нова година / Примање Подарок. `+Лесно одржување, машина за перење и сушење. Qw 100% кк проверени пред пратката.

Останатите карактеристики

Слични понуди