• Обновено
Базен Господар Базен Скала Браник Капа Во Собата, Внатре Приклучок Одговара

Базен Господар Базен Скала Браник Капа Во Собата, Внатре Приклучок Одговара

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Колекцијата На Базен за Одржување на базенот се состои од основните производи за одржување на базенот и бањата. Предметите вклучуваат скимери и гребла, вакууми и црева, алатки за третман на вода, четки и столбови, додатоци и делови за замена направени во различни стилови, големини и квалитетни материјали. Предметите од Колекцијата За Одржување се конструирани со издржливи материјали дизајнирани да го одржат вашиот базен пенлив. Комплетот За Капачиња На Браникот на базенот е направен од обликувана гума со долго носење. Замена браник капи за скалила шини. Внатре приклучок одговара. 2-1/4-инчен дијаметар база. Одговара на 1 1/8-инчен столб или нога. Долга облека обликувана гума. Сет од два.

Останатите карактеристики

Слични понуди