• Обновено
BallsFHK Женски Лажен Дводелен Фустан Секојдневен Лабав Фустан Со Цветен Принт Со Кружен Врат

BallsFHK Женски Лажен Дводелен Фустан Секојдневен Лабав Фустан Со Цветен Принт Со Кружен Врат

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцелариско перење метод : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење 2. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!Повод : Секојдневен, 95% Полиестер, 5% Спандекс. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечнифит : соодветна големина должина : Редовнаматеријал : 97% Полиестер, 3% Спандекс4. Специјално печатење/спојување дизајн дебелина : Стандард3.31" колк : 124см/48. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише.

Останатите карактеристики

Слични понуди