• Обновено
Стандардни Моторни Производи РУ-Вентилатор Мотор Отпорник

Стандардни Моторни Производи РУ-Вентилатор Мотор Отпорник

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив. - Нашите отпорници на моторот на вентилаторот се електрично управуван отпорник со директно вклопување, кој ги заменува оштетените ЕДИНИЦИ ЗА ОЕ, враќајќи ја контролата на променливата брзина на моторот на вентилаторот/ц и грејачот. Секој од нашите отпорници на моторот на вентилаторот е изработен од висококвалитетна керамика со бакарни електрични конектори за да обезбеди точни и прецизни вредности на отпорност за долг век на траење и високи перформанси. Робустен дизајн и висококвалитетни материјали ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Сите наши прекинувачи се направени на ое спецификации за да обезбедат правилно вклопување, форма и функција. Вентилатор Мотор Отпорник. Дополнителни Карактеристики Волти : 12.

Останатите карактеристики

Слични понуди