• Обновено
Дојч-франзишер Брифстелер: Мустер зу Брифен џедер Уметност. Мит дер ... [Врзана Кожа]

Дојч-франзишер Брифстелер: Мустер зу Брифен џедер Уметност. Мит дер ... [Врзана Кожа]

DEN 2093.76
Тековен
Во продавницата

Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Ланг : - германски, Страници 382, Печати На Барање. 1867 [Кожа Врзани]. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1867 година. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Втиснат на хартија со врвен квалитет.

Останатите карактеристики

Слични понуди