• Обновено
Grфипром Графички Отпечатоци Дуксери За Жени, Модни Печатени Џебни Врвови Со Долги Ракави Врвки За Влечење Пуловер Со Патент Со Патент Лесен Дуксер Со Црвена Качулк

Grфипром Графички Отпечатоци Дуксери За Жени, Модни Печатени Џебни Врвови Со Долги Ракави Врвки За Влечење Пуловер Со Патент

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

38" Рамо : 51. Лесно спарете го со чизми и хеланки за стилски тимови и во пролет и во зима. Пред да нарачате, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и слободно контактирајте не со какви било прашања. Додадете го во вашата кошничка сега и без напор надградете го вашиот моден стил! Информации за производот : Сезона : Length / Пролет / Зима Пол : Женска Пригода : Надворешен, Секојдневен, Секојдневен стил на носење : Секојдневна, Модерна Должина На Ракавот : Долги Ракави : Погодни За Сите големини Упатство За Нега : ладно миење Раце, закачување или сушење на линија што добивате : 1 Женска Качулка. Поклопете го со шорцеви, фустани, потпетици или станови за да создадете совршен изглед за секое расположение.76 "Ракав : 70см/27.Што можат да ви обезбедат џемперите Наfфипром? Прво, тие се направени од дебели материјали како волна, фланелен или изолациона ткаенина, обезбедувајќи одлична топлина и ве одржуваат топло и удобно во студено време; Второ, лабавиот дизајн и меката ткаенина ви овозможуваат одлична удобност при носење, овозможувајќи ви слободно движење; Конечно, овој класичен елемент на модата може лесно да се спои со разни облеки, од секојдневна до формална, од спортска до модерна, со силно чувство за мода. Може да се мие рачно или машински со ладна вода, но избегнувајте користење на белило. Изработен од еластична и дише ткаенина, овој женски дуксер со долги ракави е мек, лесен и удобен наспроти кожата. Обрнете особено внимание на деталите за големината. Grфипром Графички Отпечатоци Дуксери За Жени, Модни Печатени Џебни Врвови Со Долги Ракави Врвки За Влечење Пуловер Со Патент Со Лесен Црвен Дуксер со Качулка.46" Должина : 71cm/27. Не пропуштајте ја оваа суштинска зимска качулка.

Останатите карактеристики

Слични понуди