• Обновено
Летни Врвови За Жени Кошули Со Ремени За Шпагети Со Оглавник За Вратот Лежерна Лента За Рамо Секојдневна Блуза Тенки Врвови На Резервоарот

Летни Врвови За Жени Кошули Со Ремени За Шпагети Со Оглавник За Вратот Лежерна Лента За Рамо Секојдневна Блуза Тенки Врвови

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Многу убав врв! Тоа може да се носат на работа, патување, датум, шопинг, партија, училиште и случајно. Можете да ја носите оваа основна маичка како парче за слоевитост или сама по себе. Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен Јака : Оглавник Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Блузизизеусук/Ауеубустваистфронт Должина На Средна Должина 4~66~834~36слободна Големина62-72см/24,41-28,35"53см/20,87"21,5 См/8,46"М8~1010~1236~38слободна големина66-76см/25,98-29,92"55см/21,65"22см/8,66"Л12~1414~1638~40слободна Големина70-80см/27,56-31,50"57см/22,44"22,5 См/8,86"Xl16~1818~2040~42слободна големина74-84см/29,13-33,07"59см/23,23"23см/9,06"Xxl20~2222~2442~44слободна Големина78-88см/30,71-34,65"61см/24,02"23,5 См/9,25"големина : сус : 4~6ук/Ау : 6~8еу : 34~36биста : Слободна Големина на половината : 62-72см/24,41-28,35"Предна Средна Должина : 53см/20,87"должина на грбот : 21,5 См/8,46"големина : мус : 8~10ук/Ау : 10~12еу : 36~38биста : Слободна Големина : 66-76см/25,98-29,92"предна Средна Должина : 55см/21,65"должина на грбот : 22см/8,66"Големина : Лус : 12~14ук/Ау : 14~16еу : 38~40биста : слободна Големина На Половината : 70-80см/27,56-31,50"Предна Средна Должина : 57см/22,44"Должина На Грбот : 22,5 См/8,86"големина : Xlus : 16~18uk/Au : 18~20eu : 40~42буста : Слободна Големина На Струкот : 74-84см/29,13-33,07"предна средна должина : 59см/23,23"должина на грбот : 23см/9.07" предна средна должина : 59cm/23.❥【За Нега На Облека, Машинско Перење Ладно Суво Ниско. женски врвови. ❥●Совпаѓање●ова е одличен резервоар. ❥€Прилики_ Оглавник вратот резервоарот блузи кои можат да се носат насекаде. време и вистинска женска облека. Тоа е совршена должина и ќе стане една од вашите омилени кошули или дури и облекување.23" должина на грбот : 23 CM/9.Големина : С САД : 4~6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 6~8 ЕУ : 34~36 Биста : Половината Со Слободна Големина : 62-72см/24,41-28,35" Предна Средна Должина : 53см/20,87" Должина На Грбот : 21,5 см/8,46" Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : Половината Со Слободна Големина : 66-76см/25,98-29,92" ПРЕДНА СРЕДНА ДОЛЖИНА : 55СМ/21,65" Должина На Грбот : 22см/8,66" големина : л сад : 12~14 Велика Британија/Ау : 14~16 еу : 38~40 биста : половината со слободна големина : 70-80см/27,56-31,50" ПРЕДНА СРЕДНА ДОЛЖИНА : 57СМ/22,44" Должина На Грбот : 22,5 см/8,86" големина : xl САД : 16~18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU : 18~20 еу : 40~42 Биста : половината со слободна големина : 74-84cm/29.

Останатите карактеристики

Слични понуди