• Обновено
Женски Фустани Солидна Должина На Глуждот А-Линија Ракав Повик Лето V-Вратот Фустан Сина XL

Женски Фустани Солидна Должина На Глуждот А-Линија Ракав Повик Лето V-Вратот Фустан Сина XL

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Моден стил,удобен.50" ракав : 37см/14.37" Половината : 110см/43. Информации за производот : .11" ракав : 37см/14. - Материјал : Полиестер-Должина : Должина На Глуждот.24" рамо : 45см/17.78" Должина : 133см/52. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете.31" Рамо : 42см/16. - Должина на ракавот : 3/4 Ракав. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Големина : М Биста : 100см/39.17" должина : 135см/53. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!.72" ● "материјал" : полиестер.72" ракав : 36см/14.28" Рамо : 43см/16. - Стил На Облекување : А-Линија. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. - Повод : Секојдневен, Секојдневен.33" големина : хххл Биста : 120см/47.15" големина : xl биста : 110см/43. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : фустан Во А-Линија;фустан за сонце;фустани со ракави;женски миди фустани;кратки фустани;женски макси фустан;женски црн фустан;венчаница за гости;венчаница за гости;женски летен фустан;лелеави фустани;венчаници;женски пролетни фустани;женски фустан;женски цветен фустан;женски црн фустан;симпатичен фустан;десес;женски макси фустан;женски долги фустани;плус големина жени;фустани плус големина;панталони со плус големина;ПЛУС ГОЛЕМИНА ФАРМЕРКИ;плус големина лето;плус големина жена;плус големина кошула;летни фустани;летен фустан;женски летни фустани;женски летни фустани;женски фустани лето;жени летни фустани;женски летен фустан;женски летен фустан;женски летен фустан;фустани;секојдневен фустан;.36" Големина : Л Биста : 105см/41. - Пакетот вклучува : 8172 Фустан.28" Половината : 125см/49. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. - Сезона : Пролет, Лето, Aut.

Останатите карактеристики

Слични понуди