• Обновено
Умереност Тато Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Умереност Тато Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж вратот Бела Умереност Тато Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Умереност Што Тато ја испечати преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Останатите карактеристики

Слични понуди