• Обновено
Дизајн на „Антички жолт цвет II“ Традиционална метална wallидна уметност во кругот - диск од 23

Дизајн на „Антички жолт цвет II“ Традиционална метална wallидна уметност во кругот - диск од 23

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Нежната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг метален wallиден уметност елегантен и современ стил. - закачалки на грб. - Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. - УВ-обложена перка. - избледени отпорни. - 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на идот. - Лесно се чисти со микрофибер крпа. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. - Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно. - Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. - Стил : Традиционална, фарма куќа. - Лесно е да се обеси. - Вклучени се монтирање на држачи и упатства. - Погледнете ги опаѓањата на опциите за достапните големини Белиот сјај Обложувања Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална уметност на жолт круг е достапна во неколку големини. - Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. Ова гроздобер метални уметнички дела од жолт цвет II се печати на стотина проценти цврсто алуминиум.

Останатите карактеристики

Слични понуди