• Обновено
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Тенок, стилски и само вистинската количина на сас, нашите сандали во Бенок ги прават најдобрите придружници на топло време. Со квадратни отворени пети и тенки ленти за крцкање, овој дизајн на лизгање на Brinley Co. ги погодува сите вистински белешки. Дво-тон вегански кожни горе и змија, печатени детали, го усоврши изгледот. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди