• Обновено
Без граници худи и шорцеви на јуниори, активен сет со 2 парчиња

Без граници худи и шорцеви на јуниори, активен сет со 2 парчиња

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Единствено разделување на цврсти тонови или отпечатоци се издвојувате во активен сет на 50/50 граници. Стилски и удобно, не можете да тргнете наопаку со оваа соодветна качулка и краток сет на кој има исечен дуксер со кратки ракави со прилагодлива влечење на полите, и шорцеви со високи половини со влечење на половината. Достапно во четири уникатни и забавни бои, овој сет е сигурно дека ќе биде вашиот нов омилен главен плакарот. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. сет вклучува : 1 худи и 1 пар шорцеви. Карактеристики на качулка : прикачен аспиратор со влечење; долги ракави; половина цврста, половина шема на печатење; исечен. Кратки карактеристики : влечење на стилизирање со еластична лента за половината со влечење за додадена удобност; поделени тонови или отпечатоци; Две странични џебови. 50/50 активен сет на худи и шорцеви за жени од без граници.

Останатите карактеристики

Слични понуди