• Обновено
Земјински дух машки ес чевли

Земјински дух машки ес чевли

DEN 311.84
Тековен
Во продавницата

Одлична сандала на рибарот за сите пријатни временски прилики. Со цврста, солидна надворешна плоча и густ опсег на горниот дел, нозете ќе останат вентилирани и удобни во текот на целиот ден. Одликувајќи се со потписот на земјата дух, амортизирана подножје. Земјиште духовен перниче со моќност : - Поставување на чорапи за дишење - потпис на Земјиште дух за поддршка на подлога - амортизирање со повеќе густина со материјал за енергетска пена : Лудиот коњ Пу.

Останатите карактеристики

Слични понуди