• Обновено
Ev од Елен Деџенерис, женска loveубов во живо смеа v врат -мета

Ev од Елен Деџенерис, женска loveубов во живо смеа v врат -мета

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Оставете ги сите во тајност на подобар живот со оваа графичка мета од EV1. Изработено е од мека и лесна ткаенина со маички за секојдневна удобност и има инспиративна графика на предната страна со "Loveубов секогаш, во живо во потполност, смејте се дури и на најлошите шеги. За непречено чувство. Оваа мета со кратки ракави е достапен во светло Хедер Греј. Спарете го со некои хеланки и патики и раширете ја loveубовта додека трчате со грешки или само грабнете бранч со пријателите. EV1 Loveубовта на жените во живо на смеа V вратот : 90% Рајон, 6% полиестер, 4% спандекс. Женска маица. Фабрична изработка на Jerseyерси. Опуштено вклопување. Графички на фронтот со „Loveубов секогаш, живејте во потполност, смејте се дури и на најлошите шеги“. Кратки ракави. Ребреди V деколте. Внатрешно означување. Достапно во светло Хедер Греј. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво на ниско ниво, отстранете го навремено, топло железо доколку е потребно, не пеглајте на декорацијата.

Останатите карактеристики

Слични понуди