• Обновено
Едноставно, килим на цветно подрачје на Дејзи Тропски одморалиште, 4 '6' '

Едноставно, килим на цветно подрачје на Дејзи Тропски одморалиште, 4 '6' '

DEN 903.36
Тековен
Во продавницата

Создадете жив тропски дух и поканувачка ведра атмосфера во вашиот дом со едноставно Daisy 4 'x 6' мулти -brambles пролет Chenille килим од нашата колекција на тропски одморалишта. Секој ќе ужива во пизазот донесен во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Со светла и енергичен стил, вашиот дом ќе се чувствува како островски бегство! Секој од нашите килими е стилски и функционален со зголемени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Зголемени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Останатите карактеристики

Слични понуди