• Обновено
Марвел Стрипови: Човекот-Нешто # Ѕид Постер, 14.725 22.375

Марвел Стрипови: Човекот-Нешто Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови : Човек-Нешто #16 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови : Човек-Нешто #16 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Останатите карактеристики

Слични понуди