• Обновено
Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Цреши, 0-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Цреши, 0-Месеци

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Хадсон Бебе Боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за еден ден надвор. Вашето малечко ќе биде најстилското, најудобно бебе во соседството со нашето боди и панталони и соодветен пар чевли. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучно Боди, Панталони и Чевли 3 парчиња Комплет, Црешите се одличен сет за бебиња за вашето малечко. Комплетот вклучува боди, панталони и чевли. Облека направена со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека за внатре и на отворено.

Останатите карактеристики

Слични понуди