• Обновено
Sayhi Женски Модерен Еднобоен Двоен Костум Блејзер Јака Одблесокот Ракав Фустан Снег Комбинезон Жени

Sayhi Женски Модерен Еднобоен Двоен Костум Блејзер Јака Одблесокот Ракав Фустан Снег Комбинезон Жени

DEN 223.84
Тековен
Во продавницата

Женски Модерен Еднобоен Костум Со Двојни Гради Блејзер Јака Блесок Ракав Фустан Снежен Комбинезон Женска Сезона : Лето, Пролет и Aut. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Тип На Шема : Без Ракави. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1_ Женски Фустан Фустан Со Чизми, Сандали или Високи Потпетици за Ретро,секојдневен или Гроздобер Изглед. Погоден За Различни Прилики. Овој Миди Фустан Може да се Носи Како Алтернатива на Палто,јакна или Кошули Во Пролет, Есенска Сезона Или Дури И Да се Носи Сам Во Лето. Големина : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталните Информации За Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Ако Не Сте Сигурни За Големината, Ве Молиме Контактирајте Ја Нашата Услуга За Клиенти На Време. Мека, Удобна, Дише И Ве Одржува Ладни; Увезени. Тип На Маичка : Пролет, Лето, Должина На Есенската Маичка : Редовна. Упатство за перење : Препорачано Миење Раце, избегнувајте Употреба На Белило,Не Мијте Го Фустанот Со Топла Вода, закачете Се Да се Исуши.

Останатите карактеристики

Слични понуди