• Обновено
Четка За Бронзена Дупка Типтон, Пушка

Четка За Бронзена Дупка Типтон, Пушка

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Типтон Пушка Создаден Четка 338/8мм Калибар, 3пкфеатури : - Изработени од премиум фосфор бронзен Калибар-и специфични за мерач за оптимално вклопување на отворот на вашето огнено оружје за ефикасно и темелно чистење.- Темите се вклопуваат во најпопуларните брендови на прачки За чистење Четка За Бронзена Дупка Типтон, Пушка.

Останатите карактеристики

Слични понуди