• Обновено
Ловечка Кошула за лов на вистинско дрво, Црна, Големина Голема

Ловечка Кошула за лов на вистинско дрво, Црна, Големина Голема

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Машката Кошула За Водич за Лов Со Долги Ракави Realtree Е одличен додаток на вашата опрема за лов на отворено. Направено со мека и удобна полиестерска ткаенина. Вклучува вентилирана наметка назад и раменици со прилагодлива конструкција со долги ракави за удобност. Обезбедува Технологија За Инхибитор на Мирис На Мирис За намалување на мирисот. Карактеристики подуени џебови на градите со затворање на кука и јамка за лесна пристапност за држење personal предмети со сигурно затворање. Полите на кошулата со страничен отвор обезбедуваат леснотија на движење. Овие карактеристики се додаваат на функционална, висококвалитетна ловечка кошула која може да се користи и при риболов, пешачење, кампување или за општа надворешна употреба. Техничката облека е инвестиција во вашата страст. Ние ги правиме нашите достапни и издржливи, за да можете да ги користите во годините што доаѓаат. Тоа значи да поминувате повеќе време на отворено, во вашата авантура. Нашите материјали, конструкција и карактеристики на производот обезбедуваат неспоредлив квалитет што ги изведува конкурентите по секоја цена-и имаме бројки за да го докажеме тоа. Машка Кошула За Водич За лов, црна, Големина Голема Мека И Удобна Полиестерска Ткаенина. Испуштен Назад. Мирис-Фактор® Технологија За Инхибитор На Мирис. Подуени Џебови на Градите со Затворање На Кука и Јамка. Опрема и Шкафче јамка. Полите на кошулата Со Страничен Отвор за Лесно Движење.

Останатите карактеристики

Слични понуди