• Обновено
Нулум Тамара Рака Плетенка Површина Килим, 7 '6 9 ' 6

Нулум Тамара Рака Плетенка Површина Килим, 7 '6 9 ' 6

DEN 551.68
Тековен
Во продавницата

Осветлете ја вашата соба со овој карактеристично живописен боемски тепих. Рачно плетенка Во Индија од рециклиран памук, секое парче носи со себе варијација во боја и шема единствена за занаетчијата што ја направила. Оваа подна обвивка е совршен додаток на секој простор во вашиот дом на кој му треба поп боја. Создадете го домот за кој отсекогаш сте сонувале со нашите килими погодни за миленичиња и лесни за нега на површина. Нулум Рака Плетенка Тамара Област Килим. Рака Плетенка. Произведено Во Индија. Материјал : 100% Памук. Поддршка : Нема Поддршка. Поставување : Затворен. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Канцеларија, Кујна, Влез.

Останатите карактеристики

Слични понуди