• Обновено
Сол Крајбрежните 6-метарски Широк Џамбо Убава Во Розова Фламинго Базен Сплав - Надувување Вода Плови

Сол Крајбрежните 6-метарски Широк Џамбо Убава Во Розова Фламинго Базен Сплав - Надувување Вода Плови

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Направете Прскање со ова Убаво Во Розово Фламинго! Овој гигантски розов фламинго плови е широк над 6 стапки! Земете пријател (има многу простор!) и вратете се со стил за совршен мрзлив ден на плажа или забава во базен со прскање. Изработен од издржлив, долготраен винил и обоен со светли бои, ќе биде тешко да не се истакнете. Не дозволувајте забавата да се издува на вашата следна летна забава на плажа! Вклучивме комплет за безбедносна лепенка за несреќи.Зошто Ќе Ви Се Допадне : Конечно, плови што го покажува вашето внатрешно забавно животно! Земете пријател или двајца и впијте малку сонце на оваа пловечка пловичка со фламинго. Однесете го вашиот сплав насекаде : плажа, езеро или базен. Скокајте и оставете ги брановите да ве доведат до вашиот летен рај. ПЛОВИ СО ЏИНОВСКА ГОЛЕМИНА : овој пријател џамбо фламинго е широк 6 стапки и висок 4 стапки, со многу простор за вашето стадо пријатели!. ЗАБАВА НА СОНЦЕ : Чилакс со стил и претворете ја забавата во базен во моментален тропски одмор. СКОКОТКАНА РОЗОВА : Убава и разиграна, ќе се чувствувате како славна личност бидејќи ова слатко фламинго ве носи на вашето среќно место. ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од цврст, водоотпорен винил материјал за плови во водата. БЕЗ ГРИЖИ : во случај на вонредна состојба, вклучивме комплет за лепенка за вашиот нов плови во базенот.

Останатите карактеристики

Слични понуди