• Обновено
Кетијх-чн Облека За Жени Обичен Пуловер Со Долги Ракави Основен Дуксер НА Вратот НА Екипажот BU2, S

Кетијх-чн Облека За Жени Обичен Пуловер Со Долги Ракави Основен Дуксер НА Вратот НА Екипажот BU2, S

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Женски Дуксер Со Долги Ракави 2023 Обичен Дуксер ЗА Вратоврска Вратоврска ЗА Вратоврска БУ2, СЕЗОНА : пролет, aut, зима. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Дизајн : Женски Дуксер, Дуксер со Патент Со Цврста Боја, Секојдневен Моден Џебен Дуксер. Должина на ракавот : долг ракав. Дебелина : Стандард. Пакетот содржи : 1 х Дуксер.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 113см/44.49" Рамо До Ракав : 67см/26.38" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 118см/46.46" Рамо До Ракав : 68см/26.77" Должина : 69см/27.17"Големина : Л 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 123см/48.43" рамо до ракав : 69см/27.17" должина : 70см/27.56"големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 128см/50.39" рамо До Ракав : 70см/27.56" должина : 71см/27.95"големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 133см/52.36" рамо До Ракав : 71см/27.95" должина : 72см/28.35" материјал : тоа Е ЛЕСЕН ЗА ДИШЕЊЕ, ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА, лабава, еластична, мека удобна ткаенина, за жени, дами, Јуниори и тинејџерки. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, да изгледате личност! Фасихон барајте секојдневни, флеш избори. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. брзо и лесно се облекува и оди со стил. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Есенска облека за жени 2023 година, дозвола За жени плус големина, мода за жени 2022 година, Бестселер, Дозвола за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди