• Обновено
Женски Микро Шенил Колено Високи Чорапи

Женски Микро Шенил Колено Високи Чорапи

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Чувајте топло оваа сезона Во Меки Од Мук ЛУКС Женски Микро Шенил Колено Високи Чорапи. Одликувајќи се со сериозно мека ткаенина, овие пријатни чорапи високи до колена ги одржуваат нозете тост топли во стил. Машинско перење нежно, без белило, сува сува ниска. Увезени. - 98% Полиестер, 1% Спандекс, 1% Гума. - Пвц Нелизгачка Точка Единствена. - Достапни Се Повеќе Опции За Боја . - Една Големина Одговара На Повеќето (Женски Големини 6-11) Пвц Не лизгачки точки за дополнително држење. Висока висина на коленото.

Останатите карактеристики

Слични понуди