• Обновено
Женските Кошули Паѓаат Модни Кошули Со Долги Ракави Секојдневни Печатени Маици Со Блуза Со В-Врат

Женските Кошули Паѓаат Модни Кошули Со Долги Ракави Секојдневни Печатени Маици Со Блуза Со В-Врат

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Модни Жени Секојдневен Долг Ракав Печатени V - Вратот Блуза Маица Дами Блузи информации За Производот : 1.Карактеристики : Секојдневна,Блуза со Долги Ракави, V-Врат,Печатени врвови, Женски Врвови.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Стил : Овие Врвови Со Долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Материјал : Памучна Мешавина,Мека и Удобна. Есенски Врвови Кошула Женски Врвови со Долги Ракави облечени трендовски 2022 година. Повод : Секојдневен Стил Е Погоден за Семејно собирање, Секојдневен Живот, Патувања, Шопинг, Спорт И Многу Повеќе. Без разлика дали е Во Комбинација со Фармерки, Спортски Панталони, Здолништа Итн., Овој Врв Ќе Направи Да Изгледате Прекрасно. жените паѓаат мода 2022; женски врвови; врвови со плус големина за жени. Како Да Се Грижите : ве Молиме, не ставајте го во машина за сушење, препорачливо е рачно/машинско перење СО ЛАДНА ВОДА,НЕ СУШЕТЕ ЧИСТИ или ИЗБЕЛУВАЈТЕ.

Останатите карактеристики

Слични понуди