• Обновено
Женски Летен Фустан Краток Здив Ракав Цвет Печатење Вратоврска Пред Повик Фустан

Женски Летен Фустан Краток Здив Ракав Цвет Печатење Вратоврска Пред Повик Фустан

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Женски Летен Мини Фустан Краток Издуван Ракав Еластичен Половината Еднобоен Фустан Во А-Линија Врзан Преден Фустан. Фустанот за излегување ќе направи да изгледате пошик и привлечно. Ве молиме изберете ја вистинската големина според табелата со големини во подолу. Натпревар : Лесно се спарува овој краток течен фустан со ѓердани, обетки, сандали или високи потпетици.Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава шивејмаои од пазарот Џојбај. 1 Х Фустан. Мека на допир и дише за носење. Ветување. Ќе бидете во фокусот на овој замав фустан. Повод : женски секојдневен фустан, погоден за рекреативни прилики како дома, собири, секојдневен живот, шопинг, ноќно излегување, клубови, состаноци, патувања, градини, одмори итн. Прекрасен подарок за вашата девојка, сопруга или пријатели. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Карактеристика : линиски фустан за жени : Кратки надуени ракави, врзани напред, квадратен врат, цврста боја, цветни шевови, еластичен струк, рушени детали, над должината на коленото. Пол : За Жените. Карактеристики : .

Останатите карактеристики

Слични понуди