• Обновено
Мултифункционален Мастило Јадење Деликатна Мастило Плоча Креативна Калиграфија Мастило Фонтана

Мултифункционален Мастило Јадење Деликатна Мастило Плоча Креативна Калиграфија Мастило Фонтана

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Опис. Мултифункционално јадење со мастило. Ова јадење со мастило може да се користи за содржи и течно мастило и пенкало за четка за држење. Мазната површина и фината изработка го олеснуваат миењето. Лесен за носење, убав и практичен. Убав подарок за секој што сака сликање со мастило или калиграфија. Карактеристики. - Материјал : ПП. - Големина : Прибл. 11 х 11 х 4,5 см / 4,33 х 4,33 х 1,77 инчи. - Садот со мастило со висок степен на материјал е издржлив, може да го чувате долго време. - Нашето јадење со мастило ја поседува силната способност за отпорност на абење и кршење. - Добрите перформанси и мултифункционалното јадење со мастило секогаш ги обезбедуваме ние. . - Креативен и дарежлив изглед на производот и поседува практичен дизајн. - Садот со мастило е лесен и компактен, лесен за употреба и пренослив за продолжување. 1 х Мастило Јадење. Високо квалитетен материјал мастило јадење е издржлив, може да го задржи за долго време. Нашето јадење со мастило ја поседува силната способност за отпорност на абење и кршење. Добрите перформанси и мултифункционалното јадење со мастило секогаш ги обезбедуваме ние. Креативен и дарежлив изглед на производот и поседува практичен дизајн. Садот со мастило е лесен и компактен, лесен за употреба и пренослив за продолжување.

Останатите карактеристики

Слични понуди