• Обновено
Машки Памучни Ленени Панталони Џогери Секојдневен Еластичен Струк Лабави Јога Харем Панталони

Машки Памучни Ленени Панталони Џогери Секојдневен Еластичен Струк Лабави Јога Харем Панталони

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

* Големина На ознака : M ~ 3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см) Ознака Size MLXL2 XL3 XLWaistcm66-9068-9470-9872-10274-106инч26-35.426.8-3727.6-38.628.3-40.229.1-41.7хипцм108112116120124 инч42.5 44.1 45.7 47.2 48.8 Должина 9092949698 инч35.4 36.2 37.0 37.8 38.6 Измерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2см* Ставка Ткаенина : Памук * Боја На Предметот : Како Што Покажуваат Сликите* Состојба На Предметот : Бренд ново* опис на предметот : машки памучни ленени панталони џогери секојдневен еластичен струк лабави јога харем панталони* содржина на пакетот : 1*Панталони (Не Се Вклучени Додатоци) Како Да Изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Машки Памучни Ленени Панталони Џогери Секојдневен Еластичен Половината Лабава Јога Харем панталони.

Останатите карактеристики

Слични понуди