• Обновено
Жени Без Ракави Долг Моден Цврст Макси Летен Фустан Со Врат Виолетова 3xl

Жени Без Ракави Долг Моден Цврст Макси Летен Фустан Со Врат Виолетова 3xl

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Оваа Ткаенина За Долг Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Вискоза. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Врат Со Долга Облека : Стил На Фустан Со Врат : Макси-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 105см/41.34" Ракав : 19см/7.48" Должина : 109см/42.91" Големина : М САД : 8 Биста : 110см/43.31" Ракав : 20см/7.87" Должина : 110см/43.31" Големина : Л САД : 10 Биста : 115см/45.28" Ракав : 21cm/8.27" должина : 111cm/43.70" големина : xl us : 12 биста : 120cm/47.24" ракав : 22 CM/8.66" должина : 112cm/44.09" големина : 2xl сад : 14 биста : 125cm/49.21" РАКАВ : 23cm/9.06" должина : 113см/44.49" летен долг фустан. Дизајн На Вратот Без ракави За Жени. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди