• Обновено
Инктастична Тетка Ми Ме Сака-симпатична Жирафа Младинска Маица

Инктастична Тетка Ми Ме Сака-симпатична Жирафа Младинска Маица

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Тетка ми ме Сака-симпатична Жирафа Младинска Маица. Inktastic Тетка Ми Ме Сака-симпатична Жирафа Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс МОРНАРИЦА XL. Тетка Ми Ме Сака-симпатична Жирафа Младинска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. жирафи внука внук подарок теле животните зоолошката градина април за деца мета деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Останатите карактеристики

Слични понуди