• Обновено
Мода Жени Лабава Кошула Кариран Печатење V - Вратот Долг Ракав Џеб Врвот Фустан, Сина

Мода Жени Лабава Кошула Кариран Печатење V - Вратот Долг Ракав Џеб Врвот Фустан, Сина

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Модна Женска Лабава Кошула Кариран Принт V - Вратот Долг Ракав Џеб Врвен Фустанкарактеристики : Материјал : 65%памук+35% полиестер,супер мека и удобна ткаенина ги прави кошулите со долги ракави лесни и дишат.Стилот на момчето одговара и преголемиот стил ја прави кошулата со копчиња лесна за носење.Карактеристики : Женска Карирана Кошула Од Бивол,Блок Во Боја,Среден долг стил,Врат На Јака,Долг Ракав,Затворање На Копчиња,Закривен Раб, страните се разделуваат, Едноставни И Шик.Обична блуза кошула за жени.Повод : женските врвови со долги ракави се одлични за спарување со слаби панталони.Совршен за работа, канцеларија, секојдневно носење, секојдневно, забава, датум, одмор, патување, погоден за пролет, лето и fall и зима.Стил : Секојдневна Кошула за жени, уличен стил, можете да ја носите со различни стилови.Врзете ја карираната кошула напред со хеланки и резервоар за моден изглед/ копче надолу за да се загреете/откопчајте како лесна покривка за секојдневно носење/или напикајте ја во панталоните.Големина : s-2 XLProduct информации : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Long Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths101238100cm/39.37"64cm/25.20"45cm/17.72"65cm/25.59"M121440104cm/40.94"65.5 cm/25.79"46.5 cm/18.31"66.5 cm/26.18"L141642110cm/43.31"67cm/26.38"48cm/18.90"68cm/26.77"XL161844116cm/45.67"68.5 cm/26.97"49.5 cm/19.49"69.5 cm/27.36"XXL182046122cm/48.03"70cm/27.56"51cm/20.08"71cm/27.95" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново ти. Уникатниот дизајн на букви ве прави поубави.

Останатите карактеристики

Слични понуди