• Обновено
Женски Блузи, Летен Клиренс Женска Лежерна Маица Лабава Цветна Буква За Печатење Маици Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Маица

Женски Блузи, Летен Клиренс Женска Лежерна Маица Лабава Цветна Буква За Печатење Маици Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

37" Ракав : 19см/7.Класичен дизајн на Вратот О/В, кошули со кратки ракави.80"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 94см/37. Основни маици со предна графичка декорација за печатење/цврста, ќе ви се допадне.09" должина : 69см/27. Овие смешни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат.69" Должина : 63см/24.48" Должина : 71см/27.66" Должина : 76см/29.92"големина : Ххххл Сад : 16 Велика Британија : 20 еу : 46 Биста : 124см/48. Женски Струже Блуза, Работна Униформа Врвот Медицински Сестри Туника Униформа Клиника Негувател Заштитна Облека Блузи, Пуловер, Блузи, Дуксер, Маица, Уникатен и симпатичен дизајн. [Префект Натпревар]женски симпатична повик краток ракав, женски пролет лето-fall маица лесно пар со другите. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, лето, aut и зима. Оваа женска Маица е погодна за различни типови на тело. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите/описот на производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. [Дизајн]кошули за жени .✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична Убава печатење.95"Големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 104cm/40.

Останатите карактеристики

Слични понуди