• Обновено
Женски Врвови Женски Врвови Од Тантела Обичен Принт V Врат Лабава Чипка Панел Кратки Маици Без Ракави Врвови Злато С

Женски Врвови Женски Врвови Од Тантела Обичен Принт V Врат Лабава Чипка Панел Кратки Маици Без Ракави Врвови Злато С

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Женски Врвови Женски Врвови Од Тантела Обичен Принт V Врат Лабава Чипка Панел Кратки Маици Без Ракави Врвови. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Сина,Светло Сина,Црна,Бела,Беж,Златна Големина : S,M,L,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратка Шема На Ракави : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 компјутер жените блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-449 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки. Моден дизајн.

Останатите карактеристики

Слични понуди