• Обновено
Женски Кардиган Фустан Лето Цветни Печатени Надуени Ракави Шифон Кимоно Лабава Покривка Обична Блуза Врвови Џемпери

Женски Кардиган Фустан Лето Цветни Печатени Надуени Ракави Шифон Кимоно Лабава Покривка Обична Блуза Врвови Џемпери

DEN 231.84
Тековен
Во продавницата

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : v вратот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА топлонг Кардигани За Жени Лесни Девет Кардиган Жирафа Чанта За Печатење Кактус кардигани За Женска Табела : . Големина : С Биста : 120см/47,24" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 43см/16,93" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 126см/49,61" Рамо : 51см/20,08" Ракав : 44см/17,32" Должина : 72см/28,35"Големина : Л Биста : 132см/51.97" рамо : 52см/20.47" ракав : 45см/17.72" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 138см/54.33" рамо : 53см/20.87" ракав : 46см/18.11" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 144см/56.69" рамо : 54см/21.26" ракав : 47см/18.50" должина : 78см/30.71" цветен кардиган,Секојдневен Летен плус големина блузи,кимоно плажа Покрие Прозорци,шифон кошули,отворен фронт,Чипка крпеница ,лабава издувам ракав. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Кимоното Може Да Биде Над Врвовите На Резервоарот или Да Отсече Шорцеви, Дури И Туника и Хеланки, Уште Повеќе Сарафанот,Цветното Кимоно е Модерен Начин Да го Облечете Во Летните Денови. Неговиот Материјал е Изработен од Шифон ,Ткаенината е Проегирна, Воздушна ,Се чувствува Мека, Лесна и Удобна. Тоа Е Костум За Секојдневно Секојдневно, Дома, На Отворено,Плажа,улица, Која било Друга Пригода За Летните Денови.

Останатите карактеристики

Слични понуди