• Обновено
Ханзидакд Блузи За Жени Женски Долги Ракави Чипка Трим Туника Блузи Копче Надолу Обична Блуза Симпатична V Вратот Кошула

Ханзидакд Блузи За Жени Женски Долги Ракави Чипка Трим Туника Блузи Копче Надолу Обична Блуза Симпатична V Вратот Кошула

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате : Погоден За жени од сите форми и големини. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48. Функција : Розова блуза, бели блузи за жени облечени, градници за жени, спортски градници за жени, градници за жени плус големина, спортски градници за жени плус големина, резервоар, блузи за резервоари за жени под 5 долари, плус големина на резервоари, тенкови за девојки, резервоар со вграден градник, бели блузи за тенкови за жени, женски врвови со плус големина и маици, плус големина врвови 3/4 ракав, плус големина блузи за жени облечени, плус Големина врвови 4x, дами плус големина блузи, плус големина врвови цветни туника, вратоврска боја кошула жени, блузи за жени, жени велигденски врвови, cl зимски врвови дозвола, fall кошули жени.59" Половината : 54.23" Половината : 44см/17. Дизајн : Блузи За Жени, секојдневен дневен салон за облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. Повод : Лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома,секојдневен живот, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, пролетта и летото, есента и зимата, сезона назад во училиште, 4 јули.67 "Предна Должина : 70.76" Должина На Грбот : 76.61 " Половината : 50.52 "Предна Должина : 68.82 " Половината : 46.83 "Ракав : 65cm/25. Функција : женски блузи, резервоари за жени, без граници врвови, плус големина блузи, резервоари за мажи, јуниори врвови, танкини врвови за жени, женски врвови плус големина, женски врвови клиренс, женски врвови и блузи, женски врвови на клиренс, плус големина женски блузи и блузи, женски врвови на клиренс под 5 долари, женски блузи, блузи и фустани, кошули за жени, барби кошула, бела маица, блузи за жени дозвола 5 5, блузи за жени плус големина, бела блуза, женски блузи 3/4 ракав, женски блузи дозвола, летни блузи за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди