• Обновено
Блузи За Жени Обична Летна Канцелариска Туника Лабава Тркалезна Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Врвови Во Теретана Каваи Кошула Пролетен Дуксер Вежбајте К

Блузи За Жени Обична Летна Канцелариска Туника Лабава Тркалезна Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Врвови Во Теретана Каваи

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

10 "Манжетна : 33cm/12. Големина : Л Биста : 100см/39,37" Должина : 64,5 см/25,39 "Рамо : 40,5 см/15,94" Ракав : 16,6 см/6,54 "Манжетна : 35,8 см/14,09 "Полите : 104см/40,94" .30" Манжетна : 34.54 "Ракав : 17.57 "Рамо : 43cm/16. ●Lwzwm Продавницата има многу стилови : кул, топло, ветроупорно, опуштено, едноставно, ретро, боемско, добредојде да кликнете за купување.65 "Полите : 110cm/43. А1 : ве Молиме погледнете ја нашата табела за големината на продавницата на производот. ※€éx Que Информација За Производот. Дебелина : Стандард. Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима.98" Рамо : 42cm/16. П3 : дали е иста боја како на сликата? . Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, избегнувајте вашиот производ не одговара, ви благодариме за соработката.

Останатите карактеристики

Слични понуди