• Обновено
Машки џебови СО 3Д графика Зелена коса чудовиште - Божиќен Стил Секојдневен стил божиќна Облека родител-дете

Машки џебови СО 3Д графика Зелена коса чудовиште - Божиќен Стил Секојдневен стил божиќна Облека родител-дете

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Опис : . Име На Производот : Џемпер Со Качулка Пуловер Со Висока Еластична Кадифена Качулка Џемпер Унисекс. Дали да носите шапка : Да. Должина на ракавот : долг ракав. Големина на возрасни : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL. големина На Дете : 110/120/130/140/150/160/170. Главни состојки : памучна кадифена композитна ткаенина. Карактеристики на материјалот : четкано чувство и еластичност. Забелешка : големината е неутрална, проверете ја големината сами (видете ја деталната слика за детали). Можете да го измерите вашиот дуксер и да го споредите со нашите резултати од мерењето, што го прави ваш совршен избор!. Пакување листа : . 1 * Моден џемпер Со Качулка, Секси, Нов Стил,Долг Ракав,Качулка, плус. Големина,Маскирна,Лабава,Пуловер,Дуксери,Скокач,Дуксер,Џогер,Спорт,Секојдневен,Забава,Ол Кошула,Маица,Блуза,Врв, Топло.

Останатите карактеристики

Слични понуди