• Обновено
Розова Фламинго Жени Макси Фустан Без Ракави Долг Лабав Смешен

Розова Фламинго Жени Макси Фустан Без Ракави Долг Лабав Смешен

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Розова Фламинго Жени Макси Фустан Без Ракави Долг Лабав Смешен 90% полиестер и 10% спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Долгиот фустан е изработен од 90% полиестер и 10% спандекс,ткаенината дише,мала тежина,пријателска за кожата,мека и удобна облека за забава и плажа.Долгиот фустан смешен има висока еластичност, шармантна клучна коска и совршена крива на телото.

Останатите карактеристики

Слични понуди