• Обновено
Авамо Дами Кратки Мини Фустани Замав Маица Фустан Туника Сарафан Жени Широки Кафтан Виолетова 4XL

Авамо Дами Кратки Мини Фустани Замав Маица Фустан Туника Сарафан Жени Широки Кафтан Виолетова 4XL

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Кратки Ракави,Женски Фустан Со Кошула Со Висок Струк, Жени Линија Кратки Фустани4. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Специјалниот Дизајн На Кратки Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Останатите карактеристики

Слични понуди